Enter your keyword

HAKKIMIZDA

MİSYONUMUZ

Yenilikçi, araştırmacı geliştirmeci yönetim politikasıyla, müşteri memnuniyeti odaklı, uluslararası pazar değişen talep ve istekler doğrultusunda istikrarlı, kaliteli, hızlı üretim ve hizmet ile sektörde örnek ve lider kurum olmak.

VİZYONUMUZ

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiyenin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak

KALİTELİ MALZEME 95%

KALİTELİ İŞÇİLİK 96%

GÜVENİLİR TİCARET 97%

GÜVENLİ NAKLİYE 98%

KULLANIŞLI ÜRÜN 99%

Geçmişten Geleceğe RM Elena Home

1998 yılı Bursa kapalı çarşıda ev tekstili ve çeyiz mağazası ile ticaret hayatına başlayan kuruluşumuz, ticari geleneklerinden ödün vermeden güçlü müşteri ilişkileri ile birlikte 2012 yılında ikinci mağaza açılışıyla satış cirosunu yükseltip 1 yıl sonra da yurt içinde toptan satış ağını genişletmiştir.

Pike Takımı, Nevresim Takımı, Gelin Seti, Yatak Örtüleri, Salon Takımları, Banyo Takımları ve en önemlisi çeyiz setleri ile ürün çeşitliliğini arttıran kuruluşumuz 2015 yılında katıldığı Uluslararası İstanbul Ev Tekstili Fuarında rm elenahome tescilli markası ile ilk ihracatını gerçekleştirmiştir.

Yurt içi ve yurt dışında adından söz ettiren kuruluşumuz 2018 yılında kurumsallaşma çalışmalarını hızlandırarak sanal mağazacılık alanınki çalışmalarını tamamlamıştır..

Kaliteli kumaş, kullanımı kolay, güzellikleri detaylarda gizleyerek müşterilerinin beğenisine sunan kuruluşumuz yurt içi ve yurt dışında beğenilen ve talep gören ürünlerini, RMELENAHOME markasıyla her geçen gün başarılarını arttırmaktadır.